Санта КлаусНовий рік — це свято радості, чудес, надій, мрій та душевного тепла. Треба вірити у чудеса, та створювати їх власноруч!

Ідеї як зробити це свято ще веселіше

Ідея 1

За декілька днів треба сповістити гостей про творчі новорічні конкурси: найкращий новорічний віршик, танець, гумореска, пісня, привітання. До цих конкурсів можна намалювати чи роздрукувати унікальні премії.

Ідея 2

Можна поставити якусь всім добре відому казку: хтось буде її зачитувати, інші будуть перевтілюватися у персонажів. Для сміху в ролі можна додати таких персонажів, як дерева, дорога, пні тощо.

Ідея 3

Ялинку ж можна прикрасити цукерками, шоколадками та іншими солодощами. Але дивіться, щоб під кінець свята ялинка не була лиса!

Діди Морози в різних країнах

У Франції подарунки в новий рік розносить Пер Ноель. До речі, дуже дивно, але він боїться холоду. У Бразилії — Папа Ноель. В Австралії — Санта Клаус, але він, бідолашний, мабуть, потом обливається поки дійде, бо в Австралії Новий рік зустрічають влітку. Від імені Шведського Діда Мороза можна й язик зламати — Юлтомтеннен! В Італії — Баббо Натале.

А у Гвінеї подарунки роздає слон, в Сирії верблюд.

З історії нового року

За давніх часів в Україні новий рік зустрічали 1 вересня.